Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies.

Rozumiem
 

Futbal

Anglicko - 2.liga, play-off

  Výsledok
18:00 Hull Shef.Wed. 1 : 0
 
1:0  (0:0)

72. M.Diame 1:0

  • 10. M.Dawson  (Hull)

  • 63. (Shef.Wed.) R.Wallace     J.Helan
  • 77. (Shef.Wed.) S.Hutchinson     A.Nuhiu
  • 82. (Hull) R.Snodgrass     S.Clucas
  • 85. (Hull) A.Hernandez     D.Meyler
  • 87. (Shef.Wed.) D.Pudil     Lucas Joao
  • 89. (Hull) M.Diame     H.Maguire

Koniec

Brazília - 2.liga

  Výsledok
00:15 CRB Maceio Criciuma 2 : 1
 
2:1  (1:0)

30. Luidy 1:0
82. F.Boaventura 2:0
90. Elvis (pen) 2:1

Koniec
01:30 Goias Brasil De Pelotas 1 : 1
 
1:1  (0:1)

12. F.Garcia 0:1
55. R.Lucas 1:1

Koniec
01:30 Parana Oeste 2 : 1
 
2:1  (2:1)

21. Mazinho 0:1
25. L.Flavio 1:1
27. Valber 2:1

  • 49. B.Silva  (Oeste)
  • 52. Valber  (Parana)

Koniec
02:30 Naut.Recife Sampaio Correa 5 : 0
 
5:0  (2:0)

21. Bergson (pen) 1:0
24. J.Nem 2:0
47. Roni 3:0
56. R.Coelho 4:0
65. R.Souza 5:0

Koniec

Bulharsko - 1.liga

  Výsledok
16:00 Sl.Sofia Montana 3 : 1
 
3:1  (2:0)

21. G.Yomov 1:0
30. M.Stankev 2:0
79. S.Georgiev 2:1
88. E.Stoev 3:1

  • 78. G.Pashov  (Montana)
  • 8. G.Pashov  (Montana)
  • 37. P.Atanasov  (Montana)
  • 55. B.Baldzhiyski  (Sl.Sofia)
  • 66. S.Georgiev  (Montana)
  • 76. G.Yomov  (Sl.Sofia)
  • 83. N.Ejenavi  (Montana)

  • 47. (Montana) A.Georgiev     D.Sergiev
  • 49. (Montana) P.Atanasov     S.Georgiev
  • 52. (Sl.Sofia) S.Serderov     E.Stoev
  • 67. (Sl.Sofia) M.Stankev     I.Dimitrov
  • 80. (Montana) I.Kokonov     B.Damyanov
  • 86. (Sl.Sofia) G.Yomov     V.Semerdzhiev

Koniec
16:00 Blagoevgrad Lok.Plovdiv 1 : 2
 
1:2  (0:1)

20. V.Marchev 0:1
56. M.Toshev 1:1
64. V.Marchev 1:2

  • 50. G.Valchev  (Lok.Plovdiv)
  • 90. T.Tasev  (Blagoevgrad)

  • 45. (Blagoevgrad) K.Dyakov     Marquinhos
  • 60. (Lok.Plovdiv) A.Yanukov     B.Karageren
  • 61. (Lok.Plovdiv) G.Valchev     V.Trajanov
  • 67. (Blagoevgrad) D.Genov     V.Bengiusov
  • 76. (Blagoevgrad) D.Blagov     V.Bozhinov
  • 84. (Lok.Plovdiv) V.Marchev     G.Chukalov

Koniec
16:00 St.Zagora Lev.Sofia 2 : 1
 
2:1  (0:1)

29. G.Kostadinov 0:1
64. Elias 1:1
68. I.Ivanov 2:1

Koniec

Dánsko - 2.liga

  Výsledok
15:00 FC Helsingor Hjörring 0 : 2
 
0:2  (0:1)

12. M.Olsen 0:1
64. C.Overby 0:2

Koniec
15:00 Lyngby Fredericia 2 : 3
 
2:3  (1:1)

16. L.Brogger 1:0
22. F.Dhia Putros 1:1
66. D.Hoegh 1:2
67. A.Hostrup 1:3
80. F.Gytkjaer (pen) 2:3

Koniec
15:00 Naestved Horsens 5 : 1
 
5:1  (1:1)

19. M.Jespersen 0:1
30. S.Jensen 1:1
47. K.Munksgaard 2:1
50. S.Nygaard 3:1
59. S.Nygaard 4:1
81. S.Adjei 5:1

Koniec
15:00 Roskilde Skive 4 : 3
 
4:3  (3:1)

21. S.Hansen 1:0
27. O.Buch 2:0
41. M.Nohr Christensen 3:0
44. M.Uhre 3:1
56. M.Andersen 4:1
69. E.Zetterquist 4:2
76. E.Zetterquist 4:3

Koniec
15:00 Silkeborg Vejle 5 : 0
 
5:0  (1:0)

21. R.Skov 1:0
50. U.Flo 2:0
64. D.Skhirtladze 3:0
69. E.Scheel 4:0
74. D.Skhirtladze 5:0

Koniec

Dánsko - 3. liga, o udržanie

  Výsledok
14:00 Dalum B 1908 Amager 1 : 1
 
1:1  (1:0)

12. M.Hansen 1:0
90. C.Offenberg 1:1

  • 33. M.Christensen  (Dalum)

Koniec
15:00 Jammerbugt FC Avarta 1 : 0
 
1:0  (0:0)

72. V.Rafael 1:0

Koniec
15:00 Kolding IF Holbaek 2 : 1
 
2:1  (0:0)

61. M.Asrihi 0:1
77. A.Jepsen 1:1
78. A.Jepsen 2:1

Koniec
15:00 Naesby AB Taarnby 2 : 0
 
2:0  (1:0)

39. M.Orbech 1:0
74. M.Orbech 2:0

Koniec
15:00 Odder Svendborg 0 : 0
 
0:0  (0:0)

Koniec

Dánsko - 2. divízia, o titul

  Výsledok
15:00 Aarhus Fremad AB Kodaň 1 : 2
 
1:2  (1:1)

13. U.Troensegaard 1:0
17. W.Kvist 1:1
63. K.Uth 1:2

Koniec
15:00 Marienlyst Hvidovre 1 : 1
 
1:1  (1:0)

2. N.Kehling 1:0
63. A.Lazarevic 1:1

Koniec
15:00 Frem Brabrand 0 : 1
 
0:1  (0:0)

63. G.Tokay 0:1

Koniec
15:00 Thisted Hellerup 6 : 1
 
6:1  (2:1)

4. C.Offenberg 0:1
8. S.Jakobsen 1:1
34. B.David 2:1
59. B.David 4:1
54. B.David 3:1
62. M.Agger 5:1
75. S.Jakobsen 6:1

  • 73. S.Lau  (Hellerup)

Koniec

Fínsko - 1.liga

  Výsledok
15:00 Lahti PK Helsinki 2 : 1
 
2:1  (2:0)

11. P.Karkkainen 1:0
40. J.Tuominen (pen) 2:0
55. N.Kuqi 2:1

  • 10. D.Tammilehto  (Lahti)
  • 50. S.Hostikka  (Lahti)
  • 67. L.Kaufmann  (PK Helsinki)
  • 75. J.Tanska  (Lahti)
  • 86. M.Omer  (PK Helsinki)
  • 90. I.Solovyov  (Lahti)

  • 68. (PK Helsinki) A.Ademaj     R.Heidari
  • 69. (Lahti) P.Karkkainen     B.Tatar
  • 76. (Lahti) S.Hostikka     J.Lansitalo
  • 80. (PK Helsinki) K.Mombilo     B.Diasonama
  • 83. (Lahti) M.Kuningas     F.Sadat

Koniec
15:00 Rovaniemi Seinäjoen 2 : 3
 
2:3  (1:0)

13. R.Taylor 1:0
64. R.Riski 1:1
66. R.Osei 2:1
79. A.Ngueukam 2:2
85. A.Meite 2:3

  • 12. A.Meite  (Seinäjoen)
  • 58. T.Penninkangas  (Seinäjoen)
  • 69. A.Ngueukam  (Seinäjoen)
  • 90. Johnu  (Seinäjoen)

  • 46. (Seinäjoen) T.Tahvanainen     T.Kink
  • 48. (Rovaniemi) A.Kokko     R.Osei
  • 80. (Rovaniemi) A.Heikkila     E.Muinonen
  • 88. (Rovaniemi) M.Saine     W.John
  • 90. (Seinäjoen) R.Riski     Y.Rahimi

Koniec
17:00 Inter Turku PS Kemi 0 : 2
 
0:2  (0:0)

64. T.Kononen 0:1
87. B.Ions 0:2

  • 41. A.Gullsten  (PS Kemi)
  • 48. E.Belica  (Inter Turku)
  • 71. R.Gilligan  (PS Kemi)
  • 84. S.Duah  (Inter Turku)

  • 46. (Inter Turku) J.Lehtovaara     A.Marttinen
  • 62. (PS Kemi) M.Ojala     T.Kononen
  • 69. (Inter Turku) E.Belica     K.Kauppi
  • 79. (PS Kemi) A.Gullsten     C.Eissele
  • 90. (PS Kemi) S.Kvist     H.Louste

Koniec

Fínsko - 2.liga

  Výsledok
15:00 Grankulla IFK Valkeakoski 2 : 1
 
2:1  (1:0)

26. P.Meyer 1:0
53. C.Matrone 2:0
89. Dudu 2:1

Koniec
15:00 Kotka Jaro 1 : 2
 
1:2  (0:2)

19. P.Niang 0:1
44. J.Emet (pen) 0:2
49. J.Aalto 1:2

  • 50. A.Aliev  (Jaro)

Koniec

Ghana - 1. liga

  Výsledok
17:00 Ashanti Gold FC Sogakope Wafa 0 : 0
 
0:0  (0:0)

Koniec

Taliansko - 2.liga, play-off

  Výsledok
18:30 Spezia Trapani 0 : 1
 
0:1  (0:0)

78. I.Coronado 0:1

  • 34. D.Sciaudone  (Spezia)
  • 36. F.De Col  (Spezia)
  • 39. S.Rizzato  (Trapani)
  • 84. M.Scozzarella  (Trapani)

  • 46. (Trapani) N.Citro     I.Coronado
  • 63. (Spezia) G.Acampora     D.Canadjija
  • 67. (Spezia) E.Calaio     Nene
  • 71. (Trapani) L.Nizzetto     A.Barilla
  • 77. (Spezia) A.Piccolo     M.Situm
  • 90. (Trapani) B.Petkovic     C.De Cenco

Koniec

Taliansko - 3. liga, Skupina A, Playoff o udržanie

  Výsledok
15:00 Mantova Cuneo 1 : 0
 
1:0  (0:0)

81. S.Masiello 1:0

Koniec
17:30 Pro Piacenza Albinoleffe 2 : 1
 
2:1  (1:0)

23. G.Schiavini 1:0
71. M.Pesenti 1:1
89. G.Barba 2:1

  • 76. D.Dalla Bona  (Albinoleffe)
  • 84. D.Danti  (Albinoleffe)
  • 90. A.Soncin  (Albinoleffe)

Koniec

Taliansko - 3. liga, Skupina B, Playoff o udržanie

  Výsledok
15:00 Prato Lupa Roma 3 : 1
 
3:1  (1:1)

21. G.Perrulli 0:1
31. R.Ogunseye 1:1
61. G.Regolanti 2:1
70. G.Moncini 3:1

Koniec
16:00 Rimini Aquila 3 : 1
 
3:1  (1:0)

45. N.Mancino (pen) 1:0
66. A.Polidori 2:0
69. M.Mancini 2:1
87. N.Mancino 3:1

  • 45. F.Scotti  (Aquila)
  • 81. G.Maccarrone  (Aquila)

Koniec

Taliansko - 3. liga, Skupina C, Playoff o udržanie

  Výsledok
16:00 Melfi Martina 0 : 0
 
0:0  (0:0)

  • 90. A.Petta  (Melfi)

Koniec
16:00 SS Monopoli 1966 Ischia Isolaverde 1 : 2
 
1:2  (0:2)

35. F.Florio 0:1
41. M.Kanoute 0:2
84. L.Bacchetti 1:2

Koniec

Japonsko - 2.liga

  Výsledok
06:00 Kam.Sanuki Mito 1 : 1
 
1:1  (0:0)

59. H.Nishi 1:0
90. Y.Yosuke 1:1

Koniec
06:00 Tokushima Kitakyushu 1 : 0
 
1:0  (1:0)

45. D.Watari 1:0

Koniec
07:00 Kyoto FC Yokohama 1 : 0
 
1:0  (0:0)

57. Y.Lee 1:0

Koniec
07:00 Sapporo Renofa Yamaguchi 3 : 1
 
3:1  (0:0)

48. K.Tokura (pen) 1:0
53. Y.Uchimura 2:0
79. Julinho 3:0
82. Y.Shoji (pen) 3:1

  • 66. K.Fukai  (Sapporo)

Koniec
07:00 Shimizu Kusatsu 8 : 0
 
8:0  (4:0)

3. R.Shirasaki 1:0
15. T.Chong 2:0
17. G.Omae 3:0
40. K.Murata 4:0
55. T.Chong 5:0
57. G.Omae 6:0
79. K.Murata 7:0
82. S.Kaneko 8:0

Koniec
09:00 Gifu Yamagata 0 : 1
 
0:1  (0:1)

23. D.Souza (pen) 0:1

Koniec
11:00 Nagasaki JEF United 1 : 1
 
1:1  (1:1)

14. K.Sato 1:0
18. H.Ide 1:1

Koniec
11:30 C.Osaka Okayama 2 : 1
 
2:1  (1:1)

13. Y.Toyokawa 0:1
32. S.Kiyohara 1:1
63. K.Yamamura 2:1

Koniec
00:30 Kumamoto Machida Zelvia 0 : 2
 
0:2  (0:1)

29. K.Suzuki 0:1
76. K.Suzuki 0:2

Koniec

Kolumbia - Primera A, Apertura

  Výsledok
01:00 Alianza Petrolera Fortaleza 2 : 1
 
2:1  (0:0)

56. H.Canchimbo 1:0
76. C.Rodriguez (pen) 1:1
86. S.Romero 2:1

Koniec
03:00 Cortuluá Envigado 1 : 1
 
1:1  (0:1)

17. A.Rodriguez (pen) 0:1
67. M.Borja (pen) 1:1

  • 9. J.Mosquera  (Envigado)
  • 65. J.Gomez  (Envigado)

Koniec

Južná Kórea - 1.liga

  Výsledok
07:00 Seongnam Incheon 0 : 1
 
0:1  (0:0)

80. 0:1

Koniec
08:00 Jeju Ulsan 1 : 2
 
1:2  (1:1)

34. 0:1
45. 1:1
52. 1:2

Koniec
09:00 Gwangju Suwon City 1 : 0
 
1:0  (1:0)

Koniec

Južná Kórea - K-League Challenge

  Výsledok
09:00 Busan Daejeon 0 : 0
 
0:0  (0:0)

Koniec
00:00 Bucheon FC Chungju Hummel 0 : 1
 
0:1  (0:0)

Koniec

Lotyšsko - 1.liga

  Výsledok
13:00 Metta LU Rigas Futbola Skola 1 : 1
 
1:1  (1:0)

40. 1:0
51. 1:1

Koniec
14:00 Jelgava Riga FC 2 : 1
 
2:1  (0:1)

13. 0:1
70. 1:1
85. 2:1

Koniec

Medzinárodné - Priateľské zápasy

  Výsledok
01:00 Argentína Honduras 1 : 0
 
1:0  (1:0)

31. G.Higuain 1:0

  • 30. L.Biglia  (Argentína)
  • 35. J.Claros  (Honduras)
  • 68. O.Morazan  (Honduras)
  • 75. E.Alvarado  (Honduras)
  • 90. J.Mascherano  (Argentína)

  • 45. (Honduras) B.Acosta     O.Morazan
  • 46. (Honduras) M.Vega     C.Discua
  • 64. (Argentína) L.Messi     E.Banega
  • 64. (Argentína) E.Lamela     N.Gaitan
  • 65. (Argentína) G.Higuain     S.Aguero
  • 70. (Honduras) B.Beckeles     O.Borjas
  • 71. (Honduras) E.Izaguirre     E.Alvarado
  • 77. (Argentína) N.Otamendi     J.Maidana
  • 78. (Argentína) M.Rojo     V.Cuesta
  • 78. (Argentína) G.Mercado     F.Roncaglia
  • 83. (Honduras) R.Quioto     R.Martinez

Koniec
01:00 Uruguaj Trinidad & Tobago 3 : 1
 
3:1  (2:1)

7. J.Williams 0:1
26. E.Cavani (pen) 1:1
39. E.Cavani 2:1
52. M.Vecino 3:1

  • 90. L.Paul  (Trinidad & Tobago)

  • 45. (Trinidad & Tobago) T.Hodge     A.Etienne
  • 46. (Trinidad & Tobago) M.Phillip     A.Foncette
  • 46. (Uruguaj) E.Cavani     C.Stuani
  • 46. (Uruguaj) C.Sanchez     G.Ramirez
  • 46. (Uruguaj) N.Lodeiro     M.Corujo
  • 60. (Uruguaj) E.Arevalo     A.Gonzalez
  • 65. (Trinidad & Tobago) N.Lewis     C.Gonzales
  • 70. (Uruguaj) M.Pereira     J.Fucile
  • 73. (Trinidad & Tobago) A.Boucaud     L.Paul
  • 76. (Trinidad & Tobago) S.Winchester     M.Lewis
  • 81. (Uruguaj) M.Silva     M.Campana
  • 88. (Trinidad & Tobago) L.Garcia     M.Joseph

Koniec
01:30 Chile Jamajka 1 : 2
 
1:2  (0:1)

36. C.Donaldson 0:1
53. J.Grant 0:2
82. N.Castillo 1:2

  • 29. M.Pinilla  (Chile)
  • 29. M.Hector  (Jamajka)
  • 37. K.Lawrence  (Jamajka)
  • 51. L.Williamson  (Jamajka)
  • 56. G.McCleary  (Jamajka)
  • 58. J.McAnuff  (Jamajka)
  • 60. D.Kerr  (Jamajka)
  • 78. G.Medel  (Chile)

  • 45. (Jamajka) R.Thompson     D.Kerr
  • 45. (Jamajka) M.Hector     J.McAnuff
  • 45. (Chile) E.Vargas     M.Fernandez
  • 45. (Jamajka) D.Orgill     J.Grant
  • 64. (Jamajka) C.Donaldson     A.Ottey
  • 64. (Chile) J.Beausejour     Chapa
  • 65. (Chile) F.Orellana     E.Puch
  • 70. (Chile) M.Pinilla     N.Castillo
  • 83. (Jamajka) L.Williamson     A.Vanzie
  • 86. (Jamajka) G.Barnes     M.Binns

Koniec
04:00 Kostarika Venezuela 2 : 1
 
2:1  (1:1)

30. S.Rondon 0:1
41. C.Gamboa 1:1
50. A.Rodriguez 2:1

  • 70. A.Figuera  (Venezuela)
  • 72. R.Matarrita  (Kostarika)

  • 46. (Kostarika) P.Pemberton     L.Moreira
  • 46. (Kostarika) A.Saborio     A.Rodriguez
  • 51. (Kostarika) O.Duarte     F.Calvo
  • 53. (Venezuela) R.Otero     A.Guerra
  • 53. (Venezuela) A.Gonzalez     V.Garcia
  • 60. (Kostarika) C.Bolanos     J.Venegas
  • 63. (Kostarika) C.Borges     Y.Tejeda
  • 74. (Venezuela) A.Figuera     C.Santos
  • 77. (Venezuela) O.Vizcarrondo     J.Velazquez
  • 77. (Venezuela) R.Feltscher     M.Villanueva

Koniec
13:30 Mjanmarsko Malajzia 0 : 0
 
0:0  (0:0)

Koniec
15:30 Rwanda Senegal 0 : 2
 
0:2  (0:2)

16. 0:1
32. 0:2

Koniec
16:15 Švajčiarsko Belgicko 1 : 2
 
1:2  (1:1)

31. B.Dzemaili 1:0
34. R.Lukaku 1:1
83. K.De Bruyne 1:2

  • 81. H.Seferovic  (Švajčiarsko)

  • 41. (Švajčiarsko) E.Derdiyok     H.Seferovic
  • 55. (Belgicko) M.Dembele     L.Ciman
  • 58. (Belgicko) R.Lukaku     M.Batshuayi
  • 63. (Švajčiarsko) P.Senderos     N.Elvedi
  • 64. (Švajčiarsko) M.Lang     S.Widmer
  • 64. (Švajčiarsko) A.Mehmedi     S.Tarashaj
  • 67. (Belgicko) D.Mertens     D.Origi
  • 68. (Belgicko) T.Vermaelen     J.Lukaku
  • 79. (Švajčiarsko) B.Dzemaili     D.Zakaria
  • 85. (Švajčiarsko) J.Djourou     G.Fernandes
  • 85. (Belgicko) M.Fellaini     C.Benteke

Koniec

Nórsko - 1.liga

  Výsledok
15:30 Tromsö Sarpsborg 1 : 2
 
1:2  (1:2)

2. S.Ernemann (pen) 0:1
27. S.Ernemann (pen) 0:2
39. T.Lehne Olsen 1:2

  • 27. G.Kongshavn  (Tromsö)
  • 28. A.Groven  (Sarpsborg)
  • 60. S.Ernemann  (Sarpsborg)
  • 67. F.Michalsen  (Tromsö)
  • 69. J.Thomassen  (Sarpsborg)

  • 29. (Sarpsborg) J.Lindberg     J.Tveita
  • 65. (Tromsö) M.Andersen     R.Espejord
  • 65. (Tromsö) C.Landu Landu     F.Michalsen
  • 80. (Sarpsborg) P.Mortensen     T.Hovda
  • 90. (Sarpsborg) P.Kirkevold     A.Ostli

Koniec
18:00 Trondheim Molde 3 : 1
 
3:1  (3:1)

1. P.Helland 1:0
19. M.Elyounoussi 1:1
28. C.Gytkjaer 2:1
45. C.Gytkjaer 3:1

  • 31. V.Forren  (Molde)
  • 55. F.Aursnes  (Molde)
  • 80. R.Gabrielsen  (Molde)

  • 56. (Molde) F.Aursnes     E.Gudjohnsen
  • 59. (Trondheim) F.Midtsjo     M.Vilhjalmsson
  • 67. (Molde) M.Mostrom     Agnaldo
  • 74. (Trondheim) P.Helland     J.Bjordal
  • 79. (Molde) J.Toivio     T.Amang
  • 88. (Trondheim) A.Konradsen     M.Stamnestro

Koniec

Nórsko - 2.liga

  Výsledok
15:30 Fredrikstad Hodd 1 : 0
 
1:0  (1:0)

12. A.Straith 1:0

  • 21. E.Skaasheim  (Hodd)
  • 44. P.Karoliussen  (Fredrikstad)
  • 70. H.Asheim  (Fredrikstad)
  • 75. H.Wembangomo  (Hodd)
  • 90. T.Kallevag  (Hodd)

  • 57. (Fredrikstad) K.Brix     F.Westgaard
  • 66. (Fredrikstad) M.Jensen     N.Sansara
  • 72. (Fredrikstad) L.Begby     M.Kaland
  • 76. (Hodd) J.Magnussen     T.Kallevag
  • 76. (Hodd) O.Vestvatn     D.Sereba

Koniec

Nórsko - 3.liga, skupina 1

  Výsledok
17:00 Follo Harstad IL 4 : 2
 
4:2  (2:0)

40. 1:0
41. 2:0
50. 2:1
55. 3:1
60. 4:1
85. 4:2

Koniec

Nórsko - 3.liga, skupina 2

  Výsledok
16:00 Ham Kam Strindheim 1 : 1
 
1:1  (1:1)

Koniec
16:00 Nardo FK Gjovik-Lyn 2 : 1
 
2:1  (1:1)

Koniec
16:00 Stjordals/Blink Hönefoss 1 : 2
 
1:2  (0:2)

Koniec
16:00 Nybergsund Brumundal 1 : 1
 
1:1  (0:0)

Koniec
16:00 Tynset Brattvag 3 : 1
 
3:1  (1:0)

Koniec
17:00 Elverum Trondheim B 2 : 0
 
2:0  (2:0)

Koniec

Nórsko - 3.liga, skupina 3

  Výsledok
13:00 Forde Sunnhordland 2 : 2
 
2:2  (2:0)

19. 1:0
22. 2:0
56. 2:1
79. 2:2

Koniec
14:00 Fana Floro 1 : 3
 
1:3  (1:1)

4. 0:1
20. 1:1
50. 1:2
90. 1:3

Koniec
14:00 Lysekloster Fyllingsdalen 3 : 1
 
3:1  (1:0)

31. 1:0
60. 1:1
67. 2:1
90. 3:1

Koniec
16:00 Sola Nest Sotra 0 : 3
 
0:3  (0:0)

Koniec

Nórsko - 3.liga, skupina 4

  Výsledok
16:00 Asker Arendal FK 0 : 2
 
0:2  (0:0)

Koniec
16:00 K.Halden Notodden 2 : 1
 
2:1  (2:0)

Koniec
16:00 Vindbjart Baerum 3 : 1
 
3:1  (2:0)

Koniec

Peru - Clausura

  Výsledok
03:00 Juan Aurich Melgar 1 : 1
 
1:1  (1:0)

32. R.Addles 1:0
80. D.Leudo 1:1

  • 73. J.Alarcon  (Juan Aurich)
  • 73. P.Arce  (Melgar)
  • 86. J.Arismendi  (Melgar)

Koniec
19:30 Sp.Cristal Real Garcilaso 3 : 1
 
3:1  (2:0)

20. C.Lobaton 1:0
37. S.Silva 2:0
55. C.Lobaton 3:0
70. W.Cosme 3:1

Koniec

USA - 1.liga

  Výsledok
03:30 Kansas Washington 0 : 1
 
0:1  (0:0)

86. A.Kamara 0:1

  • 7. M.Sarvas  (Washington)
  • 42. J.Jeffrey  (Washington)
  • 68. L.Neagle  (Washington)
  • 71. D.Dwyer  (Kansas)
  • 78. P.Nagamura  (Kansas)

  • 46. (Kansas) J.Quintilla     B.Feilhaber
  • 66. (Kansas) S.Abdul-Salaam     C.Myers
  • 74. (Washington) F.Espindola     R.Vincent
  • 76. (Kansas) B.Davis     J.Mapp
  • 77. (Washington) L.Acosta     J.Buscher
  • 85. (Washington) L.Neagle     A.Kamara

Koniec

USA - Severoamerická liga, jarná časť

  Výsledok
01:00 Ottawa Fury FC Ft.Lauderdale 1 : 2
 
1:2  (0:1)

8. M.Santos 0:1
65. G.Gentile 0:2
80. C.Haworth (pen) 1:2

Koniec

Uruguaj - 1.liga, Clausura

  Výsledok
20:00 Fenix Montevideo Tanque 1 : 0
 
1:0  (1:0)

10. M.Liguera 1:0

Koniec
20:00 Rentistas Nacional 2 : 0
 
2:0  (0:0)

70. M.Mier (pen) 1:0
83. 2:0

  • 72. D.Barone  (Rentistas)

Koniec

Česko - 2.liga

  Výsledok
17:00 Pardubice Sokolov 3 : 2
 
3:2  (2:1)

32. J.Dvorak 0:1
39. V.Kakrda 1:1
44. D.Kovar 2:1
74. A.Fousek 3:1
90. J.Mejdr 3:2

Koniec
17:00 Táborsko Ústí n/L 5 : 1
 
5:1  (3:1)

21. A.Presl 1:0
35. A.Zukic 1:1
37. Z.Linhart 2:1
40. Z.Linhart 3:1
58. Z.Linhart 4:1
69. Z.Linhart 5:1

Koniec
17:00 Varnsdorf Karviná 2 : 3
 
2:3  (1:2)

23. L.Martan 1:0
27. J.Moravec 1:1
32. Z.Pospech 1:2
63. P.Rudnickyj 2:2
87. Z.Pospech 2:3

Koniec
17:00 Olomouc B Třinec 0 : 0
 
0:0  (0:0)

Koniec
17:00 Znojmo Vyšehrad 8 : 1
 
8:1  (2:0)

26. P.Bogner 1:0
43. R.Samanek 2:0
47. S.Sumbera 3:0
67. L.Zondra 4:0
71. D.Helisek 5:0
75. D.Odehnal 6:0
78. R.Samanek 7:0
84. D.Ledecky 8:0
88. F.Drobilek 8:1

Koniec
17:00 Frýdek Místek Opava 3 : 1
 
3:1  (1:1)

4. T.Jursa 0:1
12. P.Tobias 1:1
47. M.Vyskocil 2:1
61. P.Ilko 3:1

  • 57. M.Hrabina  (Opava)

Koniec
17:00 Č.Budejovice Vlašim 2 : 4
 
2:4  (1:2)

19. P.Benat 1:0
22. P.Kavka 1:1
45. M.Novy 1:2
55. L.Havel 2:2
66. V.Hadascok 2:3
74. V.Hadascok 2:4

Koniec

Čína - 1.liga

  Výsledok
09:30 Yanbian Liaoning 4 : 1
 
4:1  (2:0)

12. Y.Bit Garam 1:0
28. Steve 2:0
53. J.Chamanga (pen) 2:1
67. Steve 3:1
79. K.Seung Dae 4:1

  • 20. Y.Shanping  (Liaoning)
  • 78. I.Toure  (Liaoning)
  • 90. S.Shilin  (Liaoning)

  • 21. (Liaoning) M.Thwaite     Z.Ye
  • 46. (Yanbian) C.Ren     J.Bo
  • 63. (Liaoning) H.Yanqiang     L.Shangkun
  • 65. (Yanbian) C.Zhongguo     L.Hao
  • 70. (Liaoning) J.Taiyan     L.Yongchi
  • 78. (Yanbian) Steve     L.Xun

Koniec
13:30 Jiangsu Hangzhou 1 : 1
 
1:1  (1:0)

27. Jo 1:0
88. T.Cahill 1:1

  • 15. F.Gang  (Hangzhou)
  • 29. C.Po Liang  (Hangzhou)
  • 45. C.Xiao  (Hangzhou)

  • 61. (Jiangsu) Ramires     J.Cruz
  • 75. (Hangzhou) C.Po Liang     L.Jing
  • 76. (Hangzhou) D.Gabionetta     T.Yang
  • 85. (Jiangsu) Y.Jiawei     J.Xiang
  • 90. (Jiangsu) W.Xi     Z.Li
  • 90. (Hangzhou) T.Cahill     C.Mouyi

Koniec
13:35 Henan Guangzhou RF 1 : 0
 
1:0  (1:0)

13. J.Patino 1:0

  • 90. Y.Liang  (Henan)
  • 90. W.Xiaolong  (Guangzhou RF)

  • 46. (Guangzhou RF) Z.Chao     Bruninho
  • 61. (Henan) J.Patino     O.Sow
  • 64. (Guangzhou RF) T.Miao     W.Xiaolong
  • 76. (Henan) M.Muzepper     C.Hao
  • 80. (Guangzhou RF) Y.Yang     C.Feiya
  • 88. (Henan) Y.Hongbo     Y.Liang

Koniec

Švédsko - 1.liga

  Výsledok
16:00 AIK Stockh. Örebro 0 : 0
 
0:0  (0:0)

  • 54. H.Hauksson  (AIK Stockh.)
  • 59. N.Gerzic  (Örebro)
  • 76. A.Yasin  (AIK Stockh.)

  • 12. (AIK Stockh.) F.Brustad     E.Markkanen
  • 20. (Örebro) H.Valgardsson     S.Ring
  • 46. (AIK Stockh.) A.Saletros     C.Gravius
  • 57. (Örebro) K.Holmberg     M.Broberg
  • 66. (AIK Stockh.) E.Markkanen     A.Isak
  • 74. (Örebro) D.Gustavsson     A.Kamara

Koniec
16:00 Jönköping Sodra Sundsvall 1 : 1
 
1:1  (0:1)

6. S.Silva Rojas 0:1
66. P.Cibicki 1:1

  • 53. (Jönköping Sodra) J.Svensson     M.Ogbu
  • 53. (Jönköping Sodra) S.Aasmundsen     R.Gojani
  • 65. (Sundsvall) R.Sellin     S.Rajalakso
  • 73. (Sundsvall) K.Steindorsson     J.Eklund
  • 76. (Jönköping Sodra) F.Fendrich     D.Kozica
  • 81. (Sundsvall) P.Dibba     S.Hasani

Koniec
16:00 Östersund Malmö FF 1 : 4
 
1:4  (0:2)

3. M.Rosenberg 0:1
6. V.Kjartansson 0:2
63. A.Dyer 1:2
65. V.Kjartansson 1:3
90. V.Kjartansson 1:4

  • 73. A.Christiansen  (Malmö FF)

  • 64. (Östersund) K.Sema     M.Omoh
  • 66. (Malmö FF) E.Adu     P.Johansson
  • 74. (Malmö FF) V.Rodic     A.Vindheim
  • 80. (Östersund) F.Bachirou     M.Samuel
  • 82. (Malmö FF) M.Rosenberg     M.Svanberg
  • 85. (Östersund) A.Stadler     A.Gero

Koniec

Švédsko - 2.liga

  Výsledok
16:00 Ljungskile Ängelholm 2 : 2
 
2:2  (0:1)

8. R.Finley 0:1
54. H.Stiller 1:1
59. T.Nilsen 2:1
77. R.Finley 2:2

  • 9. A.El-Amrani  (Ljungskile)
  • 42. P.Petrovic  (Ängelholm)

  • 55. (Ljungskile) A.Suleiman     L.Tornblad
  • 73. (Ängelholm) P.Dyrestam     E.Johansson
  • 76. (Ängelholm) S.Carlsen     A.Seljmani
  • 85. (Ljungskile) T.Nilsen     P.Eliassi

Koniec
16:00 Dalkurd Frej 2 : 0
 
2:0  (1:0)

27. A.Awad Mohammad 1:0
77. P.Randjelovic 2:0

  • 32. J.Kerkich Amar  (Dalkurd)
  • 42. O.Akpoveta  (Frej)
  • 80. P.Silfver  (Frej)

  • 17. (Dalkurd) I.Louati     M.Aydin
  • 46. (Dalkurd) D.Montiel     D.Djuric
  • 63. (Frej) M.Ledezma     V.Soderstrom
  • 63. (Frej) P.Asbrink     L.Sunesson
  • 85. (Frej) A.Suma     R.Spong
  • 86. (Dalkurd) J.Kerkich Amar     H.Rashidi

Koniec
18:00 Varberg Sirius 1 : 0
 
1:0  (0:0)

71. P.Asp 1:0

  • 6. A.Nilsson  (Sirius)
  • 82. E.Andersson  (Varberg)

  • 33. (Varberg) P.Nystrom     H.Aiesh
  • 62. (Sirius) A.Nilsson     N.Maripuu
  • 73. (Sirius) A.Bjorkebaum     K.Bala
  • 79. (Varberg) N.Peter     T.Drage

Koniec
16:00 Degerfors Assyriska 0 : 3
 
0:3  (0:2)

5. M.Genc 0:1
33. M.Wague 0:2
52. M.Genc (pen) 0:3

  • 52. A.Holmberg  (Degerfors)
  • 58. G.Jarl  (Assyriska)

  • 46. (Degerfors) T.Solberg     R.Sabo
  • 61. (Assyriska) K.Fagerberg     D.Sliper
  • 69. (Degerfors) A.Layouni     E.Johansson
  • 71. (Assyriska) M.Genc     A.Corr Nyang
  • 81. (Degerfors) A.Andersson     M.Solum
  • 82. (Assyriska) K.Pavey     G.Makdessi

Koniec

Tenis

ATP - Roland Garros (Fra.)-antuka

  Výsledok
10:00
bez boja
Nadal M.Granollers - : -
 

bez boja M.Granollers

Bez boja
11:00 Zverev, Alexander Thiem, Dominic 1 : 3
 
1:3  ( 7:6 , 3:6 , 3:6 , 3:6 )

Koniec
00:40 Ferrer F.Lopez 3 : 0
 
3:0  ( 6:4 , 7:6 , 6:1 )

Koniec
18:15 Cuevas Berdych 1 : 3
 
1:3  ( 6:4 , 3:6 , 2:6 , 5:7 )

Koniec
18:00 Goffin Almagro 3 : 2
 
3:2  ( 6:2 , 4:6 , 6:3 , 4:6 , 6:3 )

Koniec
18:55 Coric, Borna Bautista 0 : 3
 
0:3  ( 2:6 , 3:6 , 3:6 )

Koniec
19:15 Djokovic Bedene 3 : 0
 
3:0  ( 6:2 , 6:3 , 6:3 )

Koniec
18:00
skreč
Gulbis Tsonga - : -
 
:  ( 2:5 )

Skreč Tsonga

Skreč

ATP - Roland Garros (Fra.)-mix

  Výsledok
10:00
odložené
Cornet A / Eysseric J Konta J / Nestor D - : -
 
Zrušené
14:25 Shvedova Y / Mergea F Hingis M / Paes L 1 : 2
 
1:2  ( 6:2 , 5:7 , 6:10 )

Koniec
19:45 Parra Santonja A / Pavic M Mladenovic K / Herbert P-H 0 : 2
 
0:2  ( 3:6 , 4:6 )

Koniec
20:15
bez boja
Maria T / Mahut N Kudryavtseva A / Bopanna R - : -
 

bez boja Kudryavtseva A / Bopanna R

Bez boja

ATP - Roland Garros (Fra.)-4/hry

  Výsledok
11:00 Mayer L / Sousa J Guccione C / SA A 1 : 2
 
1:2  ( 1:6 , 7:6 , 3:6 )

Koniec
00:25
skreč
Carreno Busta P / Marrero D Stepanek R / Zimonjic N - : -
 
:  ( 6:7 , 3:2 )

Skreč Carreno Busta P / Marrero D

Skreč
00:40 Guez D / Millot V Murray J / Soares B 0 : 2
 
0:2  ( 2:6 , 6:7 )

Koniec
14:00 Nestor D / Qureshi A-U-h Erlich J / Fleming C 2 : 0
 
2:0  ( 6:3 , 7:6 )

Koniec
14:05 Herbert P-H / Mahut N Kudla D / Peralta J 2 : 0
 
2:0  ( 6:2 , 7:5 )

Koniec
14:35 Butorac E / Lipsky S Kubot L / Peya A 1 : 2
 
1:2  ( 7:5 , 2:6 , 6:7 )

Koniec
17:45 Benneteau J / Roger-Vasselin E Pospisil V / Sock J 2 : 1
 
2:1  ( 6:7 , 6:4 , 7:5 )

Koniec

Challenger - Vicenza (Tal.)-antuka

  Výsledok
13:30 Elias Andreozzi, Guido 0 : 2
 
0:2  ( 5:7 , 1:6 )

Koniec
15:25 Eremin, Edoardo Riba 1 : 2
 
1:2  ( 7:6 , 3:6 , 5:7 )

Koniec

Challenger - Vicenza (Tal.)-4/hry

  Výsledok
18:30 Golubev A / Mektic N Elias G / Neis F 2 : 0
 
2:0  ( 6:3 , 6:3 )

Koniec

WTA - Roland Garros (Fra.)-antuka

  Výsledok
11:00 Parmentier Bacsinszky 0 : 2
 
0:2  ( 4:6 , 2:6 )

Koniec
11:00 Putintseva, Yulia Knapp, Karin 2 : 0
 
2:0  ( 6:1 , 6:1 )

Koniec
11:00 Suarez Navarro Cibulkova 2 : 1
 
2:1  ( 6:4 , 3:6 , 6:1 )

Koniec
11:00 Svitolina, Elina Ivanovic 2 : 0
 
2:0  ( 6:4 , 6:4 )

Koniec
00:50 S.Williams Mladenovic 2 : 0
 
2:0  ( 6:4 , 7:6 )

Koniec
14:20 V.Williams Cornet 2 : 1
 
2:1  ( 7:6 , 1:6 , 6:0 )

Koniec
19:05 Puig, Monica Keys, Madison 0 : 2
 
0:2  ( 6:7 , 3:6 )

Koniec
18:00 Bertens, Kiki Kasatkina, Daria 2 : 1
 
2:1  ( 6:2 , 3:6 , 10:8 )

Koniec

WTA - Roland Garros (Fra.)-4/hry

  Výsledok
11:00 Klepac A / Srebotnik K DOI M / Osaka N 2 : 0
 
2:0  ( 6:1 , 6:2 )

Koniec
00:00 Gasparyan M / Kuznetsova S Jurak D / Konjuh A 2 : 1
 
2:1  ( 7:6 , 5:7 , 7:5 )

Koniec
13:15 Chan H-C / Chan Y-J RAE J / Smith A 2 : 0
 
2:0  ( 6:3 , 6:2 )

Koniec
14:55 Friedsam AL / Siegemund L Krajicek M / Strycova B 2 : 0
 
2:0  ( 6:2 , 6:3 )

Koniec

Hádzaná

Dánsko - 1.liga, play-off

  Výsledok
18:00 Kolding GOG 29 : 26
 
29:26  (14:13)

1. 0:1
2. 1:1
3. 1:2
4. 1:3
7. 2:3
8. 2:4
10. 2:5
10. 2:6
10. 3:6
12. 4:6
12. 4:7
13. 5:7
16. 6:7
17. 6:8
18. 6:9
19. 7:9
19. 8:9
21. 8:10
22. 8:11
23. 9:11
24. 10:11
25. 11:11
25. 11:12
27. 12:12
28. 13:12
30. 14:12
30. 14:13
32. 14:14
33. 15:14
34. 15:15
34. 16:15
34. 16:16
35. 17:16
39. 18:16
40. 19:16
41. 20:16
41. 20:17
42. 20:18
43. 21:18
43. 22:18
45. 22:19
45. 23:19
47. 24:19
47. 24:20
49. 25:20
49. 25:21
51. 25:22
52. 26:22
53. 27:22
54. 27:23
55. 27:24
55. 28:24
57. 28:25
58. 28:26
59. 29:26

Koniec
20:00 Holstebro Bjerringbro 26 : 25
 
26:25  (14:10)

1. 0:1
1. 1:1
4. 2:1
5. 3:1
7. 3:2
8. 4:2
9. 4:3
10. 5:3
11. 5:4
11. 6:4
14. 6:5
16. 7:5
17. 7:6
18. 8:6
19. 9:6
20. 9:7
21. 10:7
22. 10:8
23. 11:8
24. 12:8
26. 13:8
26. 14:8
28. 14:9
30. 14:10
34. 14:11
35. 15:11
36. 16:11
37. 16:12
38. 17:12
38. 17:13
38. 18:13
39. 19:13
41. 19:14
41. 20:14
42. 20:15
43. 20:16
44. 21:16
44. 21:17
46. 21:18
47. 21:19
48. 22:19
50. 23:19
51. 24:19
52. 24:20
55. 24:21
57. 24:22
58. 25:22
58. 25:23
59. 25:24
60. 26:24
60. 26:25

Koniec

Medzinárodna - Liga majstrov

  Výsledok
15:15 Vive Kielce Paris 28 : 26
 
28:26  (16:16)

1. 0:1
3. 1:1
4. 1:2
5. 2:2
5. 2:3
6. 3:3
7. 3:4
7. 3:5
10. 3:6
10. 4:6
14. 5:6
15. 6:6
15. 6:7
16. 6:8
16. 7:8
17. 7:9
17. 8:9
18. 8:10
19. 9:10
20. 10:10
21. 10:11
21. 11:11
21. 11:12
22. 12:12
22. 12:13
23. 13:13
24. 13:14
25. 14:14
25. 14:15
26. 15:15
27. 15:16
28. 16:16
31. 17:16
33. 18:16
39. 18:17
39. 19:17
40. 19:18
41. 19:19
44. 19:20
46. 19:21
47. 20:21
47. 20:22
47. 21:22
50. 22:22
51. 22:23
53. 23:23
53. 23:24
56. 24:24
56. 25:24
58. 26:24
58. 26:25
59. 27:25
60. 28:25
60. 28:26

Koniec
18:00
po pr.
Kiel Veszprém 28 : 31
 
28:31  (15:12)

1. 0:1
2. 1:1
3. 2:1
4. 3:1
5. 3:2
6. 4:2
6. 5:2
8. 5:3
9. 5:4
10. 5:5
15. 5:6
16. 6:6
17. 7:6
18. 7:7
20. 7:8
20. 8:8
21. 8:9
22. 9:9
22. 10:9
23. 11:9
24. 11:10
25. 12:10
26. 12:11
26. 13:11
28. 13:12
29. 14:12
30. 15:12
32. 15:13
34. 15:14
36. 15:15
37. 15:16
38. 15:17
39. 16:17
40. 16:18
42. 17:18
43. 17:19
46. 18:19
46. 19:19
48. 19:20
48. 20:20
51. 20:21
54. 21:21
55. 21:22
55. 22:22
56. 23:22
57. 23:23
58. 24:23
59. 25:23
59. 25:24
60. 25:25
63. 25:26
63. 26:26
65. 26:27
65. 26:28
67. 26:29
68. 26:30
69. 27:30
70. 27:31
70. 28:31

po predĺžení

Nemecko - 1.liga

  Výsledok
19:00 Gummersbach Lübbecke 33 : 28
 
33:28  (15:13)

2. 1:0
2. 1:1
4. 2:1
5. 2:2
5. 3:2
6. 3:3
7. 4:3
7. 4:4
8. 5:4
10. 6:4
11. 7:4
15. 7:5
15. 7:6
16. 8:6
16. 8:7
18. 8:8
20. 8:9
20. 9:9
22. 9:10
22. 10:10
24. 11:10
25. 12:10
26. 12:11
27. 12:12
27. 12:13
28. 13:13
29. 14:13
30. 15:13
31. 15:14
32. 16:14
32. 17:14
33. 18:14
34. 18:15
34. 19:15
35. 19:16
36. 20:16
37. 21:16
39. 21:17
39. 22:17
40. 23:17
41. 23:18
42. 24:18
42. 24:19
43. 25:19
45. 25:20
46. 26:20
47. 27:20
49. 27:21
50. 28:21
51. 29:21
52. 30:21
53. 30:22
54. 30:23
54. 30:24
55. 31:24
56. 31:25
58. 32:25
59. 32:26
59. 33:26
60. 33:27
60. 33:28

Koniec
19:00 Bergischer Melsungen 28 : 29
 
28:29  (10:13)

2. 1:0
2. 1:1
4. 2:1
5. 2:2
6. 2:3
6. 3:3
7. 3:4
11. 4:4
12. 4:5
13. 4:6
15. 4:7
17. 4:8
18. 5:8
20. 5:9
20. 6:9
22. 6:10
22. 7:10
25. 8:10
26. 8:11
27. 9:11
28. 9:12
28. 10:12
29. 10:13
31. 10:14
31. 11:14
31. 11:15
33. 12:15
33. 13:15
33. 13:16
34. 13:17
36. 13:18
36. 13:19
37. 13:20
38. 14:20
40. 15:20
40. 15:21
42. 15:22
42. 16:22
43. 17:22
44. 17:23
44. 18:23
46. 18:24
47. 18:25
47. 19:25
48. 19:26
48. 20:26
50. 21:26
51. 22:26
52. 22:27
53. 23:27
54. 23:28
54. 24:28
55. 25:28
56. 26:28
57. 26:29
58. 27:29
59. 28:29

Koniec

Basketbal

Brazília - 1. liga, playoff

  Výsledok
19:10 Flamengo Bauru 89 : 84
 
89:84  ( 26:20 , 20:21 , 28:16 , 15:27 )

Koniec

Litva - 1.liga, play-off

  Výsledok
16:00 Klaipeda Žalg.Kaunas 76 : 54
 
76:54  ( 21:11 , 27:14 , 14:15 , 14:14 )

Koniec

Nemecko - 1.liga, play-off

  Výsledok
15:00 Frankfurt Ulm 85 : 54
 
85:54  ( 20:21 , 22:9 , 21:6 , 22:18 )

Koniec

Poľsko - 1.liga, play-off

  Výsledok
20:00 Zastal Z.Gora Radom 70 : 51
 
70:51  ( 20:9 , 17:16 , 18:12 , 15:14 )

Koniec

Srbsko - Superliga, playoff

  Výsledok
18:00 Part.Beograd BKK Radnički 82 : 63
 
82:63  ( 12:16 , 25:11 , 26:14 , 19:22 )

Koniec

Turecko - 1.liga, play-off

  Výsledok
17:00 Darussafaka Efes Istanbul 83 : 88
 
83:88  ( 20:18 , 28:20 , 17:21 , 18:29 )

Koniec

USA - NBA, play-off

  Výsledok
02:30 Toronto Cleveland 87 : 113
 
87:113  ( 25:31 , 16:24 , 33:31 , 13:27 )

Koniec

USA - WNBA

  Výsledok
02:00 Minnesota Indiana 74 : 71
 
74:71  ( 29:6 , 21:21 , 19:26 , 5:18 )

Koniec
02:00 San Antonio Chicago 79 : 78
 
79:78  ( 14:17 , 19:25 , 18:20 , 28:16 )

Koniec
02:30 Dallas Atlanta 93 : 102
 
93:102  ( 25:31 , 24:17 , 21:26 , 23:28 )

Koniec

Grécko - 1.liga, play-off

  Výsledok
18:00 AEK Atény Aris Solún 89 : 81
 
89:81  ( 22:18 , 21:20 , 30:26 , 16:17 )

Koniec