Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies.

Rozumiem
 

Futbal

Brazília - 1.liga

  Výsledok
00:30 Palmeiras Figueirense 4 : 0
 
4:0  (2:0)

8. Moises 1:0
43. Dudu 2:0
56. G.Jesus 3:0
90. G.Jesus 4:0

  • 34. R.Moura  (Figueirense)
  • 65. R.Guedes  (Palmeiras)

  • 46. (Figueirense) G.Ermel     Yago
  • 52. (Palmeiras) Moises     M.Sales
  • 65. (Palmeiras) C.Xavier     L.Barrios
  • 75. (Figueirense) Ferrugem     Jocinei
  • 75. (Figueirense) Dudu     Everton Santos
  • 79. (Palmeiras) Dudu     Vitinho

Koniec
00:30 Santa Cruz Ponte Preta 0 : 3
 
0:3  (0:2)

21. W.Pottker 0:1
39. W.Pottker 0:2
70. Felipe Azevedo 0:3

  • 43. Lele  (Santa Cruz)
  • 51. Mario Sergio  (Santa Cruz)
  • 62. Jeferson  (Ponte Preta)

  • 21. (Ponte Preta) Kadu     Douglas Grolli
  • 46. (Santa Cruz) Leo Moura     Mario Sergio
  • 46. (Santa Cruz) Lele     Wallyson
  • 74. (Santa Cruz) D.Morais     B.Moraes
  • 75. (Ponte Preta) Felipe Azevedo     Nino Paraiba
  • 78. (Ponte Preta) Joao Vitor     Ravanelli

Koniec
02:00 Atl.Mineiro Botafogo 5 : 3
 
5:3  (2:0)

1. J.Cazares 1:0
45. Robinho 2:0
48. Fred 3:0
73. Sassa (pen) 3:1
78. J.Cazares 4:1
89. G.Nunez 4:2
89. C.Carvalho 5:2
90. Bruno Silva 5:3

  • 44. (Botafogo) Ribamar     Sassa
  • 55. (Botafogo) Neilton     R.Pimpao
  • 68. (Atl.Mineiro) Robinho     J.Datolo
  • 74. (Atl.Mineiro) Clayton     C.Carvalho
  • 82. (Botafogo) M.Fernandes     G.Nunez
  • 83. (Atl.Mineiro) F.Erazo     R.Conceicao

Koniec

Bielorusko - 1.liga

  Výsledok
17:30 FC Krumkachi FK Minsk 0 : 1
 
0:1  (0:0)

85. E.Shevchenko 0:1

Koniec

Estónsko - 1.liga

  Výsledok
18:00 Jalgpallikool Tammeka Sillamäe 0 : 0
 
0:0  (0:0)

  • 49. K.Anderson  (Jalgpallikool Tammeka)
  • 58. A.Volkov  (Sillamäe)
  • 61. D.Malov  (Sillamäe)
  • 78. M.Jogi  (Jalgpallikool Tammeka)
  • 90. A.Solovjovs  (Sillamäe)

  • 64. (Sillamäe) I.Dudarev     A.Semakhin
  • 66. (Sillamäe) K.Aidara     A.Cherkasov
  • 78. (Sillamäe) A.Volkov     A.Panov
  • 90. (Jalgpallikool Tammeka) M.Tsernjavski     R.Lall

Koniec

Írsko - 1.liga

  Výsledok
20:45
odložené
Galway United FC Shamrock - : -
 
Odložené
20:45
odložené
Cork C. Sligo - : -
 
Odložené

Lotyšsko - 1.liga

  Výsledok
17:00 Riga FC FK Liepaja 0 : 0
 
0:0  (0:0)

Koniec

Nórsko - 1.liga

  Výsledok
19:00 Lilleström Tromsö 2 : 4
 
2:4  (1:2)

3. T.Lehne Olsen 0:1
14. M.Martin 1:1
29. M.Ingebrigtsen 1:2
51. S.Moussa (pen) 1:3
65. B.Jradi 2:3
79. M.Andersen 2:4

  • 22. S.Wangberg  (Tromsö)
  • 51. F.Kippe  (Lilleström)
  • 72. S.Moussa  (Tromsö)
  • 85. M.Amundsen  (Lilleström)

  • 60. (Lilleström) M.Ofkir     O.Rindaroy
  • 74. (Tromsö) M.Ingebrigtsen     A.Sigurdarson
  • 81. (Lilleström) S.Mikalsen     E.Brenden
  • 88. (Lilleström) F.Kippe     A.Vilhjalmsson
  • 89. (Tromsö) K.Antonsen     J.Gundersen
  • 90. (Tromsö) T.Lehne Olsen     L.Nilsen

Koniec

Tenis

ATP - Wimbledon (V.B.)-tráva

  Výsledok
00:30 Becker Berdych 0 : 3
 
0:3  ( 4:6 , 1:6 , 2:6 )

Koniec
00:30 Isner Barton, Matthew 3 : 0
 
3:0  ( 7:6 , 7:6 , 7:6 )

Koniec
00:30 Kyrgios, Nick D.Brown 3 : 2
 
3:2  ( 6:7 , 6:1 , 2:6 , 6:4 , 2:6 )

Koniec
00:30 Monaco Tsonga 0 : 3
 
0:3  ( 1:6 , 4:6 , 3:6 )

Koniec
00:30 Pouille, Lucas Young 3 : 0
 
3:0  ( 6:4 , 6:3 , 6:3 )

Koniec
14:00 Del Potro Wawrinka 3 : 1
 
3:1  ( 3:6 , 6:3 , 7:6 , 6:3 )

Koniec
16:10 Fognini F.Lopez 2 : 3
 
2:3  ( 6:3 , 7:6 , 3:6 , 3:6 , 3:6 )

Koniec

ATP - Wimbledon (V.B.)-4/hry-kvalifikácia

  Výsledok
11:00
odložené
Istomin D / Kukushkin M Marach O / Martin F - : -
 
Zrušené
00:30 Draganja M / Mektic N Bopanna R / Mergea F 0 : 2
 
0:2  ( 5:7 , 6:7 )

Koniec
00:30
skreč
Mayer L / Sousa J Groth S / Lindstedt R - : -
 
:  ( 3:6 )

Skreč Mayer L / Sousa J

Skreč
00:30 Pella G / Zeballos H Duran G / Gonzalez M 0 : 2
 
0:2  ( 4:6 , 4:6 )

Koniec
16:20 Brunstrom J / Siljestrom A Martin A / Podlipnik-Castillo H 1 : 2
 
1:2  ( 3:6 , 7:6 , 6:8 )

Koniec
17:15 Lu/Tipsarevic Matkowski M / Paes L 0 : 2
 
0:2  ( 1:6 , 3:6 )

Koniec
17:20 Dodig I / Melo M Mathieu P-H / Paire B 2 : 0
 
2:0  ( 6:2 , 6:3 )

Koniec
17:30 Benneteau J / Roger-Vasselin E Lopez M / Ramos-Vinolas A 2 : 0
 
2:0  ( 6:3 , 6:3 )

Koniec
20:05 Lajovic D / Troicki V Dolgopolov A / Stakhovsky S 2 : 0
 
2:0  ( 6:3 , 6:1 )

Koniec
16:20 Ratiwatana/Ratiwatana Marach O / Martin F 1 : 2
 
1:2  ( 6:4 , 3:6 , 3:6 )

Koniec

ATP - Wimbledon (V.B.)-mix

  Výsledok
19:40 Duque-Marino M / Cabal J S Jurak D / Pavic M 2 : 0
 
2:0  ( 6:3 , 6:2 )

Koniec
20:00 Savchuk O / Martin F Svitolina E / Guccione C 0 : 2
 
0:2  ( 2:6 , 4:6 )

Koniec
17:40
odložené
Rosolska A / Huey T Bencic B / Brunstrom J - : -
 
Zrušené

Challenger - Marburg (Nem.)-antuka

  Výsledok
16:00 Brands Satral, Jan 0 : 2
 
0:2  ( 1:6 , 3:6 )

Koniec
18:00 Reuter, Yannik Trungelliti, Marco 1 : 2
 
1:2  ( 7:5 , 3:6 , 3:6 )

Koniec

Challenger - Marburg (Nem.)-4/hry

  Výsledok
17:00 Reyes-Varela M / Schnur M Bednarek T / Betov S 2 : 1
 
2:1  ( 7:5 , 5:7 , 11:9 )

Koniec

WTA - Wimbledon (V.B.)-tráva

  Výsledok
00:30 Beck, Annika Sasnovich, Aliaksandra 2 : 0
 
2:0  ( 6:2 , 6:1 )

Koniec
14:00 V.Williams Kasatkina, Daria 2 : 1
 
2:1  ( 7:5 , 4:6 , 10:8 )

Koniec
15:15 Putintseva, Yulia Pavlyuchenkova 0 : 2
 
0:2  ( 5:7 , 1:6 )

Koniec
16:10 Rodina Strycova 0 : 2
 
0:2  ( 4:6 , 0:6 )

Koniec
16:15 Erakovic Suarez Navarro 0 : 2
 
0:2  ( 2:6 , 2:6 )

Koniec
17:05 S.Williams McHale 2 : 1
 
2:1  ( 6:7 , 6:2 , 6:4 )

Koniec
17:45 Moore, Tara Kuznetsova 1 : 2
 
1:2  ( 1:6 , 6:2 , 3:6 )

Koniec

WTA - Wimbledon (V.B.)-4/hry

  Výsledok
16:15 Medina Garrigues A / Parra Santonja A Krejcikova B / Siniakova K 2 : 1
 
2:1  ( 4:6 , 6:4 , 6:3 )

Koniec

Basketbal

Medzinárodny - Medzinárodné zápasy, muži

  Výsledok
13:00 Filipíny Turecko 76 : 84
 
76:84  ( 20:19 , 13:21 , 20:25 , 23:19 )

Koniec
17:15 Litva Tunisko 81 : 56
 
81:56  ( 16:9 , 20:12 , 32:16 , 13:19 )

Koniec

USA - WNBA

  Výsledok
04:00 Seattle Dallas 78 : 83
 
78:83  ( 23:21 , 23:23 , 19:20 , 13:19 )

Koniec