Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies.

Rozumiem
 

Futbal

Dánsko - 2.liga

  Výsledok
19:00 Vejle AB Kodaň 0 : 0
 
0:0  (0:0)

Koniec

Francúzsko - 3.liga

  Výsledok
20:00 Pau US Quevilly Rouen 2 : 2
 
2:2  (1:1)

23. T.Taufflieb 0:1
27. R.Seguret 1:1
70. R.Basque 1:2
86. R.Seguret (pen) 2:2

Koniec

Japonsko - 2.liga

  Výsledok
00:00 Sapporo Kumamoto 1 : 0
 
1:0  (0:0)

67. Y.Kotani (og) 1:0

Koniec

Litva - 1.liga

  Výsledok
17:00 L.Jonava Utenis Utena 1 : 0
 
1:0  (0:0)

80. L.Stonkus 1:0

  • 35. I.Poruchynskiy  (Utenis Utena)
  • 48. L.Misciukas  (L.Jonava)
  • 76. L.Valvonis  (Utenis Utena)

  • 66. (Utenis Utena) I.Poruchynskiy     A.Vaskela
  • 72. (Utenis Utena) K.Levsinas     I.Lukaniukas
  • 72. (L.Jonava) A.Rocys     L.Stonkus
  • 78. (L.Jonava) T.Salamanavicius     M.Ganusauskas

Koniec
18:30 Trakai FK FK Spyris Kaunas 3 : 0
 
3:0  (0:0)

55. O.Dorley 1:0
65. N.Valskis 2:0
67. E.Zasavitchi 3:0

Koniec

Medz.klubové - Európska liga-kvalifikácia

  Výsledok
18:30 Karabach Agdam IFK Göteb. 3 : 0
 
3:0  (2:0)

19. R.Sadygov 1:0
26. M.Muarem 2:0
51. D.Quintana 3:0

  • 9. S.Eriksson  (IFK Göteb.)
  • 62. M.Medvedev  (Karabach Agdam)
  • 90. R.Sadygov  (Karabach Agdam)

  • 72. (IFK Göteb.) M.Boman     T.Pettersson
  • 72. (IFK Göteb.) T.Hysen     E.Omarsson
  • 83. (IFK Göteb.) S.Eriksson     M.Smedberg
  • 83. (Karabach Agdam) M.Muarem     D.Ndlovu
  • 88. (Karabach Agdam) R.Almeida     R.Amirguliyev
  • 90. (Karabach Agdam) R.Silva     N.Alasgarov

Koniec
19:00 Bröndby Panathinaikos 1 : 1
 
1:1  (1:0)

35. H.Mukhtar 1:0
65. I.Ivanov 1:1

  • 40. M.Wakaso  (Panathinaikos)
  • 45. A.Hjulsager  (Bröndby)
  • 49. G.Koutroubis  (Panathinaikos)

  • 46. (Panathinaikos) V.Ibarbo     S.Leto
  • 59. (Panathinaikos) C.Ledesma     R.Lod
  • 67. (Bröndby) F.Holst     M.Urena
  • 75. (Bröndby) L.Phiri     R.Corlu
  • 83. (Bröndby) T.Pukki     C.Jakobsen
  • 85. (Panathinaikos) N.Hult     L.Villafanez

Koniec
19:00 Grasshopper Fenerbahce 0 : 2
 
0:2  (0:0)

77. Fernandao 0:1
84. M.Stoch 0:2

  • 35. A.Pnishi  (Grasshopper)
  • 47. J.Rhyner  (Grasshopper)
  • 65. M.Skrtel  (Fenerbahce)

  • 53. (Fenerbahce) S.Ucan     A.Chahechouhe
  • 68. (Fenerbahce) R.van Persie     Fernandao
  • 68. (Grasshopper) Sherko Kareem     F.Kamberi
  • 73. (Fenerbahce) H.Kaldirim     I.Koybasi
  • 81. (Grasshopper) L.Andersen     H.Alpsoy

Koniec
19:00 Liberec AEK Larnaca 3 : 0
 
3:0  (3:0)

8. J.Sykora 1:0
15. J.Sykora 2:0
41. J.Sykora 3:0

  • 90. A.Murillo  (AEK Larnaca)
  • 35. L.Bartosak  (Liberec)
  • 47. J.Tomas  (AEK Larnaca)
  • 50. M.Baros  (Liberec)
  • 87. L.Pokorny  (Liberec)

  • 46. (AEK Larnaca) C.Mintikkis     C.Charalambidis
  • 46. (AEK Larnaca) E.Charalambous     A.Barrera
  • 59. (AEK Larnaca) Tete     N.Englezou
  • 79. (Liberec) D.Bartl     J.Navratil
  • 83. (Liberec) M.Baros     N.Komlichenko
  • 89. (Liberec) E.Vuch     I.Sukennik

Koniec
19:00 Trondheim Austria 1 : 2
 
1:2  (0:0)

58. A.Grunwald 0:1
59. C.Gytkjaer (pen) 1:1
69. O.Kayode 1:2

  • 28. T.Reginiussen  (Trondheim)
  • 47. A.Grunwald  (Austria)
  • 57. F.Midtsjo  (Trondheim)
  • 65. T.Serbest  (Austria)
  • 67. P.Filipovic  (Austria)
  • 73. M.Jensen  (Trondheim)
  • 75. E.Rashani  (Trondheim)
  • 81. H.Eyjolfsson  (Trondheim)

  • 24. (Trondheim) P.Helland     M.Vilhjalmsson
  • 70. (Trondheim) J.Skjelvik     A.Gersbach
  • 76. (Austria) L.Venuto     D.De Paula
  • 78. (Austria) O.Kayode     K.Friesenbichler
  • 89. (Austria) J.Larsen     I.Tajouri

Koniec
19:30 Part. Tirana FK Krasnodar 0 : 0
 
0:0  (0:0)

Koniec
20:00 Alkmaar Voj.Novi Sad 0 : 0
 
0:0  (0:0)

  • 50. D.Micic  (Voj.Novi Sad)
  • 68. S.Wuytens  (Alkmaar)
  • 83. M.Trifunovic  (Voj.Novi Sad)

  • 60. (Voj.Novi Sad) N.Asceric     S.Babic
  • 65. (Alkmaar) L.Garcia     D.dos Santos
  • 70. (Alkmaar) F.Friday     W.Weghorst
  • 71. (Voj.Novi Sad) N.Maksimovic     M.Vukasovic
  • 76. (Alkmaar) A.Jahanbakhsh     J.Overeem
  • 77. (Voj.Novi Sad) F.Malbasic     M.Trifunovic

Koniec
20:00 Anderlecht Slavia 3 : 0
 
3:0  (2:0)

22. Y.Tielemans (pen) 1:0
40. L.Teodorczyk (pen) 2:0
61. M.Heylen 3:0

Koniec
20:00 BATE Borisov Lokomotiv Astana 2 : 2
 
2:2  (1:0)

27. M.Gordejchuk 1:0
50. N.Maksimovic 1:1
76. P.Twumasi 1:2
89. I.Stasevich (pen) 2:2

  • 83. A.Rios  (BATE Borisov)

Koniec
20:00 Genk Lok.Zagreb 2 : 0
 
2:0  (1:0)

2. M.Samatta 1:0
50. L.Bailey 2:0

Koniec
20:00 BB Ankara Midtjylland 2 : 0
 
2:0  (1:0)

20. T.Pinto 1:0
50. T.Pinto 2:0

  • 54. V.Prochazka  (BB Ankara)
  • 63. V.Kadlec  (Midtjylland)
  • 73. K.Altinay  (BB Ankara)
  • 76. M.Pusic  (Midtjylland)

  • 55. (Midtjylland) J.Poulsen     M.Pusic
  • 62. (Midtjylland) F.Novak     M.Duelund
  • 66. (BB Ankara) P.Webo     C.Diabate
  • 72. (Midtjylland) V.Kadlec     R.van der Vaart
  • 75. (BB Ankara) D.Delarge     E.Kilicaslan
  • 82. (BB Ankara) K.Altinay     M.Bayir

Koniec
20:00 PAOK Solún Din.Tbilisi 2 : 0
 
2:0  (2:0)

5. G.Rodrigues 1:0
45. G.Tzavellas 2:0

Koniec
20:00 Sparta SönderjyskE 3 : 2
 
3:2  (1:2)

35. M.Uhre 0:1
40. T.Klove 0:2
44. D.Lafata 1:2
69. J.Sural 2:2
85. J.Brabec 3:2

Koniec
20:00 Škendija Tetovo Gent 0 : 4
 
0:4  (0:0)

60. K.Coulibaly 0:1
69. K.Coulibaly 0:2
81. J.Perbet 0:3
86. R.Neto 0:4

Koniec
20:15 Maribor Gabala 1 : 0
 
1:0  (0:0)

66. M.Tavares 1:0

  • 69. T.Weeks  (Gabala)

Koniec
20:30 CZ Beograd Sassuolo 1 : 1
 
1:1  (0:1)

28. D.Berardi 0:1
54. A.Katai 1:1

Koniec
20:30
po pen.
Hajduk M.Tel Aviv 5 : 5
 
5:5  (1:0)

40. M.Cosic 1:0
52. E.Scarione 1:1
59. M.Cosic 2:1

  • 31. D.Micha  (M.Tel Aviv)
  • 39. T.Ben Haim I  (M.Tel Aviv)
  • 53. N.Igiebor  (M.Tel Aviv)
  • 54. A.Ismajli  (Hajduk)
  • 99. E.Dasa  (M.Tel Aviv)

  • 0. (M.Tel Aviv) E.Ben Basat     A.Rikan
  • 63. (Hajduk) A.Said     F.Ohandza
  • 69. (Hajduk) Z.Kozulj     F.Tudor
  • 81. (M.Tel Aviv) Y.Benayoun     O.Sa
  • 114. (M.Tel Aviv) D.Micha     B.Itzhaki

po penaltách
20:45
po pr.
Olympiakos Arouca 2 : 1
 
2:1  (0:0)

80. Gege 0:1
94. C.Dominguez 1:1
113. B.Ideye 2:1

po predĺžení
20:45 St. Etienne Beitar Jerus. 0 : 0
 
0:0  (0:0)

  • 45. S.Ruffier  (St. Etienne)
  • 9. L.Perrin  (St. Etienne)
  • 44. I.Shechter  (Beitar Jerus.)
  • 65. D.Mori  (Beitar Jerus.)
  • 70. M.Heister  (Beitar Jerus.)
  • 73. R.Beric  (St. Etienne)
  • 80. T.Benish  (Beitar Jerus.)

  • 45. (St. Etienne) D.Saint-Louis     J.Moulin
  • 46. (Beitar Jerus.) D.Keltjens     O.Atzili
  • 53. (St. Etienne) K.Monnet-Paquet     O.Tannane
  • 59. (Beitar Jerus.) O.Raly     T.Benish
  • 69. (Beitar Jerus.) L.Cohen     J.Audel
  • 87. (St. Etienne) N.Roux     V.Pajot

Koniec
20:45 West Ham Astra Giurgiu 0 : 1
 
0:1  (0:1)

45. F.Teixeira 0:1

Koniec
21:00 Š.Doneck Büyüksehir 2 : 0
 
2:0  (1:0)

22. J.Attamah (og) 1:0
71. Marlos (pen) 2:0

Koniec
21:05 Rapid Trenčín 0 : 2
 
0:2  (0:2)

12. J.Lawrence 0:1
35. J.Paur 0:2

  • 53. D.Janco  (Trenčín)
  • 44. A.Bala  (Trenčín)
  • 46. D.Janco  (Trenčín)
  • 52. J.Paur  (Trenčín)
  • 56. J.Holubek  (Trenčín)
  • 56. L.Schaub  (Rapid)

  • 46. (Rapid) T.Murg     S.Schwab
  • 64. (Trenčín) J.Ket     K.Madu
  • 80. (Trenčín) A.Bala     E.Prekop
  • 84. (Rapid) A.Traustason     T.Schrammel
  • 84. (Trenčín) J.Holubek     F.Halgos
  • 90. (Rapid) L.Schaub     S.Hofmann

Koniec

Medz.klubové - Liga majstrov, ženy, kvalifikačná skupina

  Výsledok
13:00 CF Benfica Avaldsnes 1 : 6
 
1:6  (1:4)

2. H.Magnusdottir 0:1
9. H.Magnusdottir 0:2
12. H.Hansen 0:3
18. Mafalda 1:3
41. H.Hansen 1:4
68. B.Benites 1:5
75. E.Thorsnes 1:6

Koniec
17:30 PK-35 Vantaa Newry City Ladies FC 2 : 0
 
2:0  (1:0)

10. R.Ikonen 1:0
80. E.Parikka 2:0

Koniec

Medz.klubové - Juhoamerický pohár

  Výsledok
00:00 Cuiaba Esporte Clube Chapecoense 1 : 0
 
1:0  (1:0)

20. Dakson 1:0

  • 19. M.Biteco  (Chapecoense)
  • 44. Paulinho  (Cuiaba Esporte Clube)
  • 45. L.Gomes  (Chapecoense)
  • 60. Dede  (Cuiaba Esporte Clube)

  • 46. (Chapecoense) A.Maia     Tiaguinho
  • 59. (Chapecoense) M.Biteco     Gil
  • 63. (Cuiaba Esporte Clube) Paulinho     Uederson
  • 67. (Cuiaba Esporte Clube) Dakson     A.Willian
  • 77. (Chapecoense) R.Bastos     Josimar
  • 87. (Cuiaba Esporte Clube) Juba     Robston

Koniec
00:15 Lanus Independiente 0 : 2
 
0:2  (0:0)

55. L.Fernandez 0:1
89. E.Rigoni 0:2

  • 23. J.Gomez  (Lanus)
  • 37. L.Fernandez  (Independiente)
  • 55. R.Martinez  (Lanus)
  • 61. D.Braghieri  (Lanus)
  • 63. J.Ortiz  (Independiente)
  • 78. I.Marcone  (Lanus)

  • 64. (Lanus) C.Rius     M.Molino
  • 73. (Lanus) M.Herrera     A.Silva
  • 74. (Independiente) C.Rodriguez     E.Barco
  • 82. (Lanus) R.Martinez     S.Zurbriggen
  • 85. (Independiente) L.Fernandez     M.Benitez
  • 86. (Independiente) J.Ortiz     J.Mendez

Koniec
02:45 Vitoria Coritiba 2 : 1
 
2:1  (0:1)

44. Evandro 0:1
66. Diego Renan (pen) 1:1
70. Kieza 2:1

  • 19. V.Ramos  (Vitoria)
  • 22. Evandro  (Coritiba)
  • 68. Marcelo  (Vitoria)

  • 62. (Vitoria) Vander     R.Ramallo
  • 69. (Coritiba) Evandro     Amaral
  • 69. (Vitoria) Marcelo     Serginho
  • 74. (Coritiba) Edinho     I.Dias
  • 78. (Vitoria) Diogo Mateus     Euller
  • 80. (Coritiba) Neto Berola     Bernardo

Koniec
02:45 Zamora Montev.Wan. 0 : 1
 
0:1  (0:0)

58. M.Santos 0:1

  • 81. L.Vargas  (Zamora)
  • 81. I.Gonzalez  (Montev.Wan.)
  • 35. L.Ovalle  (Zamora)
  • 45. R.Blanco  (Zamora)
  • 52. E.Diaz  (Montev.Wan.)
  • 81. M.Rivas  (Montev.Wan.)

  • 46. (Montev.Wan.) S.Blanco     R.de Olivera
  • 61. (Zamora) R.Clarke     E.Gallardo
  • 68. (Montev.Wan.) S.Martinez     J.Verges
  • 77. (Zamora) J.Pinto     C.Martinez
  • 86. (Montev.Wan.) M.Santos     E.Gularte

Koniec
02:45 Sol de America Huancayo 1 : 0
 
1:0  (1:0)

8. Y.Samaniego 1:0

  • 20. V.Balta  (Huancayo)
  • 31. G.Velazquez  (Sol de America)
  • 39. C.Ledesma  (Sol de America)
  • 52. R.Salcedo  (Huancayo)
  • 69. A.Figueroa  (Huancayo)
  • 74. R.Aldama  (Sol de America)

  • 46. (Huancayo) C.Ruiz     M.Lliuya
  • 64. (Sol de America) I.Diaz     M.Melgarejo
  • 70. (Sol de America) M.Dure     L.Frutos
  • 76. (Sol de America) Y.Samaniego     C.Villagra
  • 90. (Huancayo) V.Pena     E.Chavez

Koniec

Medz.klubové - CONCACAF Liga majstrov, sk.1

  Výsledok
02:00 W Connection CD Honduras 1 : 1
 
1:1  (1:0)

33. M.St. Prix 1:0
50. A.Tejeda (pen) 1:1

Koniec

Medz.klubové - CONCACAF Liga majstrov, sk.2

  Výsledok
04:00 CD Dragon Dep.Saprissa 0 : 0
 
0:0  (0:0)

Koniec

Medz.klubové - UEFA Champions League, Women, Group 9

  Výsledok
18:30 Twente Hibernians Paola 9 : 0
 
9:0  (3:0)

25. E.Jansen 1:0
31. K.Erman 2:0
45. D.Tonna (og) 3:0
59. L.Beerensteyn 4:0
62. L.Beerensteyn 5:0
82. M.Waldus 6:0
83. L.Beerensteyn 7:0
88. S.Ellouzi 8:0
90. E.Jansen 9:0

Koniec
18:30 Ferencvarosi TC Konak Belediyesi 2 : 0
 
2:0  (0:0)

70. A.Nagy 1:0
82. E.Fenyvesi 2:0

Koniec

Medzinárodné - Priateľské zápasy

  Výsledok
18:00 Katar Thajsko 3 : 0
 
3:0  (1:0)

Koniec

Nórsko - 2.liga

  Výsledok
19:00 Hodd Mjöndalen 2 : 1
 
2:1  (2:1)

3. R.Shroot 1:0
35. R.Shroot 2:0
44. L.Fuhre 2:1

  • 24. S.Makani  (Mjöndalen)
  • 36. U.Arneberg  (Mjöndalen)
  • 85. M.Hansen  (Mjöndalen)
  • 90. M.Olsen  (Mjöndalen)

  • 60. (Mjöndalen) A.Pellegrino     M.Fredriksen
  • 77. (Hodd) D.Sereba     S.Beite
  • 78. (Mjöndalen) E.Midtgarden     M.Olsen
  • 86. (Hodd) F.Sjolstad     J.Tornqvist

Koniec
19:00 Sandefjord Raufoss 3 : 1
 
3:1  (2:0)

14. K.Sellin 1:0
22. E.Offenberg 2:0
73. S.Naess 2:1
89. K.Sellin 3:1

  • 77. P.Senstad  (Raufoss)

  • 29. (Raufoss) E.Dadjo     H.Nome
  • 62. (Sandefjord) E.Mjelde     P.Morer Vicente
  • 63. (Raufoss) A.Henningsson     A.Sanchez Gonzalez
  • 75. (Sandefjord) V.Demba Bindia     A.Seck
  • 87. (Sandefjord) G.Fevang     W.Kurtovic
  • 88. (Raufoss) P.Senstad     O.Skogli

Koniec

Peru - 1.liga, play-off A

  Výsledok
20:15 U.Comercio Melgar 0 : 0
 
0:0  (0:0)

Koniec
22:30 Municipal Juan Aurich 1 : 4
 
1:4  (0:0)

50. L.Tejada 0:1
76. L.Tejada 0:2
82. M.Velasco 1:2
85. L.Tejada 1:3
90. R.Addles 1:4

Koniec
00:45 Vallejo Sp.Cristal 2 : 1
 
2:1  (2:1)

4. D.Chavez 1:0
12. J.Vidales 2:0
40. A.Rojas 2:1

Koniec

Peru - 1.liga, play-off B

  Výsledok
03:00 Al.Lima Cajamarca 2 : 1
 
2:1  (1:1)

2. W.Ibanez 1:0
11. J.Mendoza 1:1
88. A.Pando 2:1

Koniec

Rusko - Liga mladých

  Výsledok
15:00 Kridla Sovietov (juniori) UFA Youth 1 : 0
 
1:0  (0:0)

90. E.Nabatov 1:0

  • 73. N.Kireev  (Kridla Sovietov (juniori))

Koniec

Rusko - Pohár

  Výsledok
19:00
po pr.
Kaliningrad Din.Moskva 1 : 3
 
1:3  (0:1)

43. 0:1
50. 1:1
108. 1:2
120. 1:3

po predĺžení

Singapur - 1.liga

  Výsledok
13:30 Geylang Int. Balestier Khalsa 2 : 1
 
2:1  (1:1)

42. N.Tokic (pen) 0:1
45. M.Hartmann 1:1
90. S.Suhaimi 2:1

  • 90. Z.Hassim  (Balestier Khalsa)

Koniec

Slovensko - Fortuna liga

  Výsledok
19:00 Dun.Streda Senica 0 : 0
 
0:0  (0:0)

  • 12. J.Kosorin  (Senica)
  • 45. A.Ebwelle  (Senica)
  • 49. J.Pirulo  (Senica)

  • 34. (Senica) J.Kosorin     F.Blazek
  • 57. (Dun.Streda) P.Nagy     Y.Pambou
  • 66. (Dun.Streda) E.Pacinda     K.Vida
  • 74. (Senica) G.Lopez     D.Turyna
  • 79. (Dun.Streda) P.Stepanovsky     R.Cernak

Koniec

Tenis

ATP - US Open-kvalifikácia

  Výsledok
17:00 Fabbiano Reuter, Yannik 2 : 0
 
2:0  ( 6:1 , 6:2 )

Koniec
17:00 Al.Gonzalez Montanes 2 : 0
 
2:0  ( 6:3 , 6:2 )

Koniec
17:00 Harrison De Loore, Joris 2 : 0
 
2:0  ( 7:6 , 6:4 )

Koniec
17:00 Kovalik, Jozef Tepavac, Marko 2 : 0
 
2:0  ( 6:1 , 6:3 )

Koniec
17:00 Laaksonen, Henri Djere, Laslo 2 : 1
 
2:1  ( 3:6 , 6:3 , 6:4 )

Koniec
17:00 Lamasine, Tristan Chiudinelli 1 : 2
 
1:2  ( 4:6 , 6:3 , 6:7 )

Koniec
19:00 Brands Dancevic 2 : 0
 
2:0  ( 7:5 , 7:6 )

Koniec
19:00 Smyczek Clezar 0 : 2
 
0:2  ( 6:7 , 3:6 )

Koniec
19:35 Melzer Andreozzi, Guido 0 : 2
 
0:2  ( 3:6 , 4:6 )

Koniec
19:55 Sarkissian, Alexander Halys, Quentin 2 : 0
 
2:0  ( 7:6 , 6:2 )

Koniec
20:15 Krueger, Mitchell Myneni, Saketh 0 : 2
 
0:2  ( 6:7 , 4:6 )

Koniec
20:35 Fucsovics, Marton Gonzalez, Maximo 2 : 1
 
2:1  ( 3:6 , 6:1 , 6:0 )

Koniec
20:40 Shane, Ryan Ivashka, Ilya 0 : 2
 
0:2  ( 3:6 , 3:6 )

Koniec
20:45 Souza Bachinger 1 : 2
 
1:2  ( 6:4 , 6:7 , 6:7 )

Koniec
21:00 Nedovyesov, Oleksandr King, Darian 2 : 1
 
2:1  ( 6:3 , 5:7 , 6:3 )

Koniec
21:15 Khachanov, Karen Menendez 2 : 0
 
2:0  ( 6:4 , 6:3 )

Koniec
21:20 Barton, Matthew Satral, Jan 0 : 2
 
0:2  ( 4:6 , 4:6 )

Koniec
21:30 Novikov, Dennis Krstin, Pedja 0 : 2
 
0:2  ( 6:7 , 5:7 )

Koniec
22:00 Rubin, Noah Berrer 2 : 1
 
2:1  ( 6:2 , 4:6 , 6:4 )

Koniec
22:20 Giustino, Lorenzo Wu 2 : 0
 
2:0  ( 6:2 , 6:4 )

Koniec
22:20 Millot Lopez-Perez, Enrique 1 : 2
 
1:2  ( 7:6 , 1:6 , 4:6 )

Koniec
23:15 Diez, Steven Kavcic 2 : 1
 
2:1  ( 1:6 , 6:2 , 6:4 )

Koniec
01:00
skreč
Kravchuk Harrison, Christian - : -
 
:  ( 6:3 , 6:7 , 0:2 )

Skreč Kravchuk

Skreč
01:05 Stepanek Weintraub 2 : 0
 
2:0  ( 6:2 , 7:6 )

Koniec
01:35 Darcis Lee, Duckhee 2 : 0
 
2:0  ( 6:4 , 7:6 )

Koniec
01:45 Donaldson, Jared Samper-Montana, Jordi 2 : 0
 
2:0  ( 6:1 , 7:6 )

Koniec
01:45 Sugita Giannessi, Alessandro 1 : 2
 
1:2  ( 3:6 , 6:3 , 5:7 )

Koniec
05:10 Popko, Dmitry Kamke 1 : 2
 
1:2  ( 6:3 , 0:6 , 6:7 )

Koniec
03:40 Zverev Zekic, Miljan 2 : 0
 
2:0  ( 6:2 , 6:1 )

Koniec
03:50
skreč
Opelka, Reilly Giraldo - : -
 
:  ( 6:4 , 1:6 , 0:2 )

Skreč Opelka, Reilly

Skreč
04:55 Michon Soeda 2 : 1
 
2:1  ( 6:2 , 6:7 , 6:4 )

Koniec
04:20 Bangoura, Sekou De Bakker 2 : 0
 
2:0  ( 6:2 , 6:3 )

Koniec

ATP - Winston-Salem, USA

  Výsledok
21:00 Gasquet Millman 0 : 2
 
0:2  ( 5:7 , 3:6 )

Koniec
22:40 Carreno Busta An.Kuznetsov 2 : 0
 
2:0  ( 6:4 , 6:3 )

Koniec
23:00 Y.H.Lu Bautista 0 : 2
 
0:2  ( 3:6 , 2:6 )

Koniec
01:00 Troicki Verdasco 2 : 1
 
2:1  ( 6:4 , 3:6 , 6:4 )

Koniec

ATP - Winston-Salem, USA, 4-hry

  Výsledok
21:00 Kubot L / Zimonjic N Begemann A / Paes L 0 : 2
 
0:2  ( 4:6 , 4:6 )

Koniec
03:20 Lindstedt R / Qureshi A-U-h Draganja M / Inglot D 2 : 1
 
2:1  ( 7:6 , 6:7 , 10:8 )

Koniec

Challenger - Manerbio (Tal.)-antuka

  Výsledok
13:30 De Paula, Fabiano Daniel, Taro 0 : 2
 
0:2  ( 1:6 , 3:6 )

Koniec
13:30 Mektic L.Mayer 0 : 2
 
0:2  ( 4:6 , 4:6 )

Koniec
15:30 Krajinovic Ungur 2 : 0
 
2:0  ( 6:3 , 6:4 )

Koniec
17:30 Melzer, Gerald Trusendi, Walter 2 : 0
 
2:0  ( 6:2 , 6:2 )

Koniec

Challenger - Manerbio (Tal.)-4/hry

  Výsledok
16:30 Galarza J / Mayer L Bury A / Jebavy R 2 : 0
 
2:0  ( 7:6 , 6:3 )

Koniec
16:30 Mektic N / Sancic A Silva F F / Vega Hernandez D 2 : 0
 
2:0  ( 6:2 , 6:3 )

Koniec

WTA - New Haven (USA)-tvr.povrch

  Výsledok
19:00 Larsson Vinci 2 : 0
 
2:0  ( 7:6 , 6:1 )

Koniec
20:40 Svitolina, Elina Vesnina 2 : 0
 
2:0  ( 6:3 , 6:1 )

Koniec
22:15 Kvitova Makarova 2 : 0
 
2:0  ( 6:3 , 6:1 )

Koniec
01:00 A.Radwanska Flipkens 2 : 0
 
2:0  ( 6:1 , 6:4 )

Koniec

WTA - New Haven (USA)-4/hry

  Výsledok
19:00 Bondarenko K / Chuang C-J Hsieh S-W / Petkovic A 2 : 1
 
2:1  ( 7:5 , 1:6 , 11:9 )

Koniec
20:50 Jurak D / Rodionova AN Mirza S / Niculescu M 0 : 2
 
0:2  ( 1:6 , 4:6 )

Koniec

WTA - US Open-kvalifikácia

  Výsledok
17:00 Bogdan, Ana Bonaventure, Ysaline 2 : 1
 
2:1  ( 2:6 , 6:0 , 6:4 )

Koniec
17:00 Gonzalez, Montserrat Jorovic, Ivana 2 : 0
 
2:0  ( 7:5 , 6:1 )

Koniec
17:00 Hesse, Amandine Abanda, Francoise 1 : 2
 
1:2  ( 6:4 , 6:7 , 2:6 )

Koniec
17:00 Hozumi, Eri Anisimova, Amanda 2 : 1
 
2:1  ( 6:1 , 2:6 , 7:6 )

Koniec
17:00 Minella, Mandy Sabalenka, Aryna 2 : 0
 
2:0  ( 7:6 , 6:3 )

Koniec
17:00 Tomova Alexandrova, Ekaterina 2 : 1
 
2:1  ( 4:6 , 6:3 , 7:5 )

Koniec
17:00 Zhang, Kai Lin Ahn, Kristie 1 : 2
 
1:2  ( 6:1 , 4:6 , 3:6 )

Koniec
18:20 Aoyama, Shuko Kostova, Elitsa 1 : 2
 
1:2  ( 6:4 , 4:6 , 0:6 )

Koniec
18:30 Liu, Fangzhou Hogenkamp, Richel 1 : 2
 
1:2  ( 6:3 , 2:6 , 0:6 )

Koniec
18:35 Jaksic, Jovana Podoroska, Nadia 1 : 2
 
1:2  ( 6:2 , 6:7 , 5:7 )

Koniec
18:45 Karatancheva Mertens, Elise 1 : 2
 
1:2  ( 6:3 , 0:6 , 1:6 )

Koniec
18:45 Muhammad, Asia Burger, Cindy 2 : 0
 
2:0  ( 6:2 , 6:2 )

Koniec
18:50 Pliskova, Kristyna Krunic, Aleksandra 1 : 2
 
1:2  ( 6:4 , 2:6 , 0:6 )

Koniec
19:15 Mestach, AN Sophie Pegula, Jessica 0 : 2
 
0:2  ( 4:6 , 3:6 )

Koniec
19:30 Ozaki, Risa Han, Na-Lae 2 : 0
 
2:0  ( 6:1 , 6:2 )

Koniec
19:45 Vekic, Donna Lim, Alize 2 : 1
 
2:1  ( 3:6 , 7:5 , 6:3 )

Koniec
20:30 Van Uytvanck, Alison Hradecka 2 : 0
 
2:0  ( 7:5 , 7:5 )

Koniec
21:00 Bellis, Catherine Cartan Min, Grace 2 : 0
 
2:0  ( 6:4 , 6:0 )

Koniec
21:10 Duan, Ying-Ying Kato, Miyu 2 : 0
 
2:0  ( 7:5 , 6:4 )

Koniec
21:15 Smitkova, Tereza Peterson, Rebecca 0 : 2
 
0:2  ( 0:6 , 1:6 )

Koniec
22:15 Arconada, Usue Maitane Sorribes Tormo, Sara 1 : 2
 
1:2  ( 7:5 , 4:6 , 2:6 )

Koniec
22:15 Georges, Myrtille Oudin 2 : 1
 
2:1  ( 7:5 , 4:6 , 6:4 )

Koniec
22:30 Townsend, Taylor Savchuk 2 : 0
 
2:0  ( 6:0 , 6:2 )

Koniec
22:40 Moore, Tara Lottner, Antonia 1 : 2
 
1:2  ( 6:1 , 3:6 , 2:6 )

Koniec
22:50 Cepelova Kania, Paula 2 : 1
 
2:1  ( 4:6 , 6:3 , 6:3 )

Koniec
23:00 Zhang, Yuxuan Haas, Barbara 1 : 2
 
1:2  ( 7:5 , 4:6 , 6:7 )

Koniec
23:25 K.Kucova Panova 2 : 0
 
2:0  ( 7:6 , 7:5 )

Koniec
01:05 Glushko, Julia Brady, Jennifer 0 : 2
 
0:2  ( 4:6 , 0:6 )

Koniec
04:30 Wang, Yafan Strakhova, Valeriya 2 : 0
 
2:0  ( 6:4 , 7:6 )

Koniec
04:45 Ar.Rodionova Han 0 : 2
 
0:2  ( 3:6 , 5:7 )

Koniec
05:15 Malek Soylu, Ipek 2 : 1
 
2:1  ( 0:6 , 7:5 , 6:3 )

Koniec
04:00 Robson Shinikova, Isabella 2 : 0
 
2:0  ( 6:4 , 6:4 )

Koniec

Hokej

Rusko - KHL

  Výsledok
14:00 Novokuzneck Jugra 1 : 7
 
1:7  ( 0:0 , 0:5 , 1:2 )

27. A.Kuryanov 0:1
29. P.Varfolomeyev 0:2
34. K.Panov 0:3
34. A.Akmaldinov 0:4
39. P.Medvedev 0:5
48. P.Varfolomeyev 0:6
52. R.Blagoi 1:6
54. P.Medvedev 1:7

Koniec
14:30 Novosibirsk Astana 5 : 1
 
5:1  ( 1:0 , 1:1 , 3:0 )

20. E.Artyukhin 1:0
21. M.Shalunov 2:0
28. N.Dawes 2:1
51. S.Sannikov 3:1
52. S.Shumakov 4:1
53. S.Shumakov 5:1

Koniec
15:00 Omsk Jekaterinburg 3 : 1
 
3:1  ( 1:0 , 1:0 , 1:1 )

5. A.Kucheryavenko 1:0
24. A.Glukhov 2:0
41. R.Ticar 2:1
54. A.Perezhogin 3:1

Koniec
17:00 Togliatti Slovan 5 : 2
 
5:2  ( 2:0 , 0:0 , 3:2 )

10. S.Bocharov 1:0
19. R.Akhmetov 2:0
51. A.Krysanov 3:0
54. J.Taffe 3:1
54. J.Cheechoo 3:2
59. A.Bumagin 4:2
60. M.Johansson 5:2

Koniec
18:00
po pen.
Kazaň Nižnekamsk 1 : 2
 
1:2  ( 0:0 , 0:0 , 1:1 )

42. V.Tkachyov 1:0
60. I.Polygalov 1:1
65. 1:2

po penaltách
18:00 N.Novgorod Din.Riga 2 : 0
 
2:0  ( 0:0 , 1:0 , 1:0 )

22. D.Syomin 1:0
57. K.Daugavins 2:0

Koniec
18:00
po pen.
Čerepovec Magnitogorsk 3 : 2
 
3:2  ( 1:1 , 1:0 , 0:1 )

7. M.Trunyov 1:0
13. V.Kaletnik 1:1
33. P.Chernov 2:1
55. S.Mozyakin 2:2

po penaltách
18:30 CSKA Moskva Čeljabinsk 3 : 0
 
3:0  ( 0:0 , 2:0 , 1:0 )

28. J.Mursak 1:0
35. I.Ozhiganov 2:0
42. S.Da Costa 3:0

Koniec
18:30 Soči Jokerit 3 : 2
 
3:2  ( 2:1 , 0:1 , 1:0 )

4. A.Petersson 1:0
20. A.Petersson 2:0
20. C.Genoway 2:1
36. P.Jormakka 2:2
60. A.Petersson 3:2

Koniec
18:30 St.Peterburg Ufa 7 : 1
 
7:1  ( 2:0 , 3:0 , 2:1 )

1. P.Datsyuk 1:0
12. S.Voinov 2:0
22. I.Kovalchuk 3:0
33. I.Kovalchuk 4:0
40. S.Plotnikov 5:0
49. I.Kovalchuk 6:0
53. T.Hartikainen 6:1
59. N.Gusev 7:1

Koniec

Basketbal

Medzinárodny - Medzinárodné zápasy, muži

  Výsledok
15:30 Ukrajina Albánsko 71 : 65
 
71:65  ( 24:16 , 16:9 , 18:17 , 13:23 )

Koniec
18:00 Izrael Estónsko 76 : 69
 
76:69  ( 14:24 , 20:13 , 21:16 , 21:16 )

Koniec